TGArchive
·1 хв читання · 98 слів·👁 951

Націоналісти з товариства «Сокіл» провели акцію проти циганів в Одесі.

---------
коментар адміна-циганохейтера

Вся суть українських націоналістів - балабольство замість реальних дій. Як боротися з антисоціальними групами циганів? Може, виявляти їх і здавати в поліцію, фіксуючи акт передачі на камери? Може, заважати їм робити протизаконні дії? Чи може хоча б, як "Білий молот" свого часу з гральними автоматами, просто вломити пиздюлів? Ні! Будемо розклеювати листівки. Фініш.

Я не знаю, чи колонізує людство через сто років Марс, але я точно знаю, що робитимуть укр.націоналісти через сто років - страждатимуть хернею.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу