TGArchive
·1 хв читання · 114 слів·👁 902

Один з відомих сепаратистів - Єгор Кваснюк, який втік до Росії, скаржиться на погані умови перебуван…

Один з відомих сепаратистів - Єгор Кваснюк, який втік до Росії, скаржиться на погані умови перебування в РФ через неможливість влаштуватися на роботу і проблем з перебуванням на території агресора.

Збігаючи в Росію, він був упевнений, що та «своїх не кине», але через три роки він - безробітний, проживає на знімній квартирі. Перспективи отримати російське громадянство немає, вид на проживання не дають. За тимчасову реєстрацію щомісяця сплачує три тисячі рублів. Прописатися йому ніде, а без прописки не дають роботи.

«У мене прострочена міграційна карта, тривалий час я хворів ... Взагалі, багато російських перетворюються зараз в бомжів на території Російської Федерації», - заявив Кваснюк.

Детальніше про важку долю чергового півника - у відео за посиланням.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу