TGArchive
·2 хв читання · 302 слова·👁 3.7K17

23 лютого в багатьох досі асоціюється з "дньом защітніка атєчєства", свято для вати та алкоголіків,…

23 лютого в багатьох досі асоціюється з "дньом защітніка атєчєства", свято для вати та алкоголіків, яким життєво необхідний привід для п'янки. Радянські традиції надійно засіли в головах людей і щоб його звідти витрусити потрібні зусилля не одного покоління.

Для Харкова, як, на жаль, одного з найбільш ватних регіонів України, двацть-трєтє все ще "день мужьіка". Деякі компанії досі влаштовують корпоративи в честь цього "свята", дівчата дарують хлопцям но́ски та дезодоранти і всім, звісно ж, байдуже на історію. Це ніяк не заважає святкувати день окупантської армії.

Однак, залишимо сумне в спокої, а поговоримо про не менш нагальне. Якщо одна людина гадає, що вона розумніша інших — нехай собі так вважає. Однак коли людина гадає, що вона вище Закону та Конституції, то ця людина — злочинець, а коли злочинець очолює місто, в якому всі комунальні підприємства, всі муніципальні служби працюють для відмивання грошей, всі важливі питання мусять узгоджуватись особисто з Ясновельможним — це Росія. То що виходить, Харків "ета рускій горад"?

"Краде, але ж щось і робить водночас", часто по цій фразі можна безпомилково визначити людину, яка на місцевих виборах вчергове голосувала за Лудшого. Пустолобі вівці не розуміють, що прекрасна країна, в якій жити їм та їхнім нащадкам, не починається з байдужості. Вона починається з ініціативи.

Учора декілька тисяч небайдужих харків'ян зібралися, щоб показати місцевій владі свою незгоду з тим безладом, який твориться навколо та нагадати, що влада це вони, а не Кернес. Якщо відбуваються протиправні дії — відбувається наруга над Конституцією.

З моменту повалення Януковича та його режиму минуло 5 років, і весь цей час Харківська область вела себе тихо та смиренно. Схоже, вони забули, що харків'яни, як і решта українців, ще не розівчилися палити шини.

У середу, 27 лютого, відбудеться засідання міськради, на якому має бути прийняте рішення про виконання постанови суду. І якщо постанови виконані не будуть — Харків терпіти не стане.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу