Ну що, патріоти, ЗРАДА!!!? ВСЕ ПРОПАЛО???????
Ви так легко готові здатись? Ви покладаєте руки, тому що реальність не співпадає з вашими бажаннями? Ви готові кинути Україну в тяжкий для неї момент?
Попереду ще другий тур, попереду ще парламентські вибори. Попереду ще тривалий процес розбудови Української держави як там не було, навіть якщо в другому турі виберуть Порошенка, а на парламентських клонують Турчинова і він всі 450 мандатів займе. Цей процес тривалий і складний, на цьому шляху нас очікує не одна поразка, не одна зрада. Жити з малоросами, хуторянами та наївними дурнями нам ще не одне десятиліття.
Проте не зважаючи на всі складнощі ми мусимо йти нашим шляхом, ми не маємо права покладати руки. Все минуле століття наші предки боролись за Україну, за наше майбутнє, в набагато інших умовах. Воїни УПА сиділи в сирих криївках, воюючи проти тоталітарної машини, а не в зручних квартирах пишучи гнівні пости, сповнені ЗРАДИ! То чому ми маємо в усьому розчаровуватись та кидати все напризволяще? Зберіться і припиніть скиглити, що все пропало, адже боротьба за вільну, суверенну та європейську Україну ще триває!


