Продовжується суд над активістами “КіберАльянсу”
В Одесі продовжується судове засідання про арешт майна активістів ГО “КіберАльянс”, яких звинувачують у втручанні в систему одеського міжнародного аеропорту. Справа активістів прийняла зовсім неочікуваний поворот, прокурор звинуватив активістів не тільки у “зломі” електронного табло летовища, а ще й у зневажливих відгуках щодо президента Зеленського. Також прокурор, як докази причетності активістів до “злому”, наводить пости з соцмережі одно з учасників організації, які нібито можуть свідчити про причетність активістів до збоїв в аеропорті Одеси.
СБУ оглянуло сторінку одного з учасників і дійшла до такого висновку, що деякі пости містять “ворожі заклики щодо президента” та заклики виходити на мітинги проти президента.
2 березня було заплановане судове засідання на 17:00, де суддя повинен був винести рішення щодо арешту майна. Та засідання так і не відбулося у вказаний час. Натомість суддя вирішив піти на лікарняне. 😂👍
