TGArchive
·1 хв читання · 67 слів·👁 6.6K31

Завтра під стінами Верховної Ради відбудеться акція «Авакова у відставку!».

Закликаємо вас долучитися та показати, що ми проти поліцейського свавілля. Невинних людей затримують, катують, ґвалтують та переслідують за політичні погляди, а випадків зухвалих дій поліціянтів стає все більше. Ґвалтуй жінок, вбивай дітей, бий активістів, а Арсен Барбарисович про все подбає. Здається, мєнти забули Врадіївку та Майдан.

Зупинимо це разом!

Збір біля Верховної Ради о 9.00, без партсимволіки

https://youtu.be/fl9nsfDOuMo

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу