TGArchive
·1 хв читання · 117 слів·👁 6.5K34
Репост з:.@ukrnastup

Менше року тому я познайомився з жанром неокласики, а точніше з найяскравішими французькими представ…

Менше року тому я познайомився з жанром неокласики, а точніше з найяскравішими французькими представниками цього жанру - Леейк, Орчестра Тулс, Бімог та інші. Я закохався у це заворожуюче поєднання звуку класичних інструментів та електронних синтезаторів й драм машин 80х-90х років.
Пройти повз я просто не міг, тому вирішив спробувати й сам зробити щось подібне. Робота над цим треком була моментальним напливом й почавши роботи трек по обіді вже до ночі він був готовий. Я спробував вкласти в нього максимальну кількість тих емоцій, які у той момент були у моїй голові.
Мені сподобалось працювати у цьому жанрі й відчуваю, що це далеко не кінець, а тільки початок.

Слухати трек на платформах:

YouTube: https://youtu.be/HWafYwur-UQ
Apple Music: https://apple.co/32iDatx
Spotify: https://spoti.fi/3grpl10
Deezer: https://bit.ly/32mVJNe
Soundcloud: https://bit.ly/34n5xtn
Bandcamp: https://bit.ly/2QidBDt

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу