TGArchive
·1 хв читання · 38 слів·👁 7.0K114

Після кількох холіварів та тон відписок юних лібертаріанців ми вирішили пояснити свою позицію до так…

Після кількох холіварів та тон відписок юних лібертаріанців ми вирішили пояснити свою позицію до так званого ФОПомайдану та їх двіжухи.

Про те, чому Save-ФОП не викликає в нас емпатії та чому вони нерукопотисні мудаки читайте в нашій статті.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу