TGArchive
·1 хв читання · 57 слів·👁 15.0K211
Репост з:@sbukr@ukrnastup

Поки Росія бреше, як її війська «спокійно і без втрат» заходять в українські міста, солдати РФ тікають лісами.

До речі, раніше ми думали, що вони тільки слово «паляниця» не можуть вимовити. А виявляється, що і з «Гастамєлем» є проблеми.
Слава Україні! 🇺🇦

#ЗупинимоОкупантів
#stoprussia
#СТОЇМО

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу