TGArchive
·1 хв читання · 42 слова·👁 29.0K53

Героям — слава. І передаємо привіт усім нитікам на тему "не можна говорити про політику на євробачен…

Героям — слава.

І передаємо привіт усім нитікам на тему "не можна говорити про політику на євробаченні, який Азов, нас дискваліфікують... Гасло "Слава Україні" на Євробаченні це занадто, це ж міжнародний конкурс..."

Ніхто не любить тєрпіл, а особливо Європа.

Калуш, пишаємося вами!

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу