TGArchive
·1 хв читання · 44 слова·👁 32.5K385
Репост з:@arselorebat@ukrnastup

ООО, знакома рожа, честно, маю гріх, дивився цих уйобків ще до 24 лютого, але вже тоді розумів, що Х…

ООО, знакома рожа,
честно, маю гріх, дивився цих уйобків ще до 24 лютого, але вже тоді розумів, що Хорс = ватник натуральний
да й взагалі, нахуй ваш 715 Тим, коли є "Хлопці з Лісу"😎

(Наступ, можешь брати мем, я не ображусь, тільки автора залиш)

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу