TGArchive
·1 хв читання · 88 слів·👁 31.2K13
Репост з:@yellowribbon_ua@ukrnastup

Генічеськ — це Україна! 🎗

Активісти руху «Жовта Стрічка» продовжують доводити очевидне: Генічеськ — це Україна! Ми розповсюдили чергові листівки та стрічки.
Ми дякуємо сміливим жителям міста, які продовжують бойкотувати усі накази рашистів, ігнорувати паспортизацію, та продовжують допомагати ЗСУ в окупації.

Жителі сміливого Генічеська не беруть російський паспорт, не дивляться рашиські новини і , звісно, чекають на ЗСУ!

🔹паспорт рф — нелегітимний. Чому і як не отримати його можна ознайомитись тут

📸 Стати частиною руху легко — друкуй плакати, поширюй містом, фотографуй та надсилай нам через чат-бот “Разом

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу