·1 хв читання · 88 слів·👁 31.2K↗ 13
Генічеськ — це Україна! 🎗
Активісти руху «Жовта Стрічка» продовжують доводити очевидне: Генічеськ — це Україна! Ми розповсюдили чергові листівки та стрічки.
Ми дякуємо сміливим жителям міста, які продовжують бойкотувати усі накази рашистів, ігнорувати паспортизацію, та продовжують допомагати ЗСУ в окупації.
Жителі сміливого Генічеська не беруть російський паспорт, не дивляться рашиські новини і , звісно, чекають на ЗСУ!
🔹паспорт рф — нелегітимний. Чому і як не отримати його можна ознайомитись тут
📸 Стати частиною руху легко — друкуй плакати, поширюй містом, фотографуй та надсилай нам через чат-бот “Разом”


