TGArchive
·1 хв читання · 46 слів·👁 35.6K163

😂 Мати божа, рускєй пробує раціоналізувати, що вони побєділі і їм всьо равно лучше, бо дєскать кіта…

😂 Мати божа, рускєй пробує раціоналізувати, що вони побєділі і їм всьо равно лучше, бо дєскать кітайскій член нєжнєє і лєгчє заходіт, куда надо.

"І шо, шо ми клянчім у Ірана і Кітая? Всьо равно, оні лучше, чєм єті ваши Штати".

Такого ми ще не бачили.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу