·1 хв читання · 46 слів·👁 35.6K↗ 163
😂 Мати божа, рускєй пробує раціоналізувати, що вони побєділі і їм всьо равно лучше, бо дєскать кіта…
😂 Мати божа, рускєй пробує раціоналізувати, що вони побєділі і їм всьо равно лучше, бо дєскать кітайскій член нєжнєє і лєгчє заходіт, куда надо.
"І шо, шо ми клянчім у Ірана і Кітая? Всьо равно, оні лучше, чєм єті ваши Штати".
Такого ми ще не бачили.


