TGArchive
·1 хв читання · 25 слів·👁 41.0K251

Шойгу заявив, що за місяць зс рф перехопили 29 ракет Шторм Шедоу.

Ймовірно за допомогою новітньої російської системи ППО під назвою "єбало мобіка в располагє".

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу