TGArchive
·1 хв читання · 24 слова·👁 38.5K28

"Опричники" виклали відео, як орки тонуть в окопах після того як самі ж підірвали Каховську ГЕС!

Повне відео у них на каналі! Долучайтесь)
⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️
https://t.me/+SqE4-_fMU89mOWU6

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу