·1 хв читання · 100 слів·👁 41.7K↗ 785
Мешканець Херсона разом зі своїм вівчаркою дійшов до Одеси пішки, бо в евакуаційний автобус його не…
Мешканець Херсона разом зі своїм вівчаркою дійшов до Одеси пішки, бо в евакуаційний автобус його не впустили – через відсутність у собаки намордника.
Волонтери пояснили, що власник тварини не просив нікого допомогти, бо не мав на це моральних сил. "Його дружину та 5-річну доньку вбило ракетою, яка прилетіла в будинок, але з будинку він не їхав навіть через руйнацію. Він поїхав лише тоді, коли піднялася вода, і громадяни рф остаточно зруйнували місце, де він колись був щасливий. Не сівши в автобус, він просто пішов.....Він йшов три дні, маючи лише 300 грн на корм для собаки і воду"
Боже, який піздєц.
https://www.facebook.com/100004245367279/posts/2529840370500784/?mibextid=rS40aB7S9Ucbxw6v


