Витяжка з ком'юніке самміту в Вільнюсі:
Країни НАТО зобов'язуються підтримувати Україну зброєю та інформацією, а також посилювати санкційний тиск та не розблоковувати російські активи до виплати Росією репарацій.
Зі свого боку Україна зобов’язується:
a) Робити позитивний внесок у безпеку партнерів та посилювати заходи прозорості та підзвітності щодо партнерської допомоги.
b) Продовжувати реалізацію реформ правоохоронних органів, судової системи, боротьби з корупцією, корпоративного управління, економіки, сектору безпеки та державного управління, які підкреслюють її відданість демократії, верховенству права, повазі до прав людини та свободи ЗМІ, а також виводять її економіку на сталий шлях розвитку.
c) Просувати оборонні реформи і модернізацію, зокрема шляхом посилення демократичного цивільного контролю над збройними силами та підвищення ефективності й прозорості в оборонних установах і промисловості України.
Про вступ до НАТО – ніхуя+ніхуя, утім зазначено, що безпека України є невід'ємною складовою безпеки Північноатлантичного альянсу.
Повний текст тут