·1 хв читання · 74 слова·👁 37.8K↗ 217
В Україні готуються скасувати виплати переселенцям для 180 тисяч осіб, заявила віце-прем'єр Верещук в ефірі телемарафону.
Більша частина з них, майже 110 тис., перебувають за кордоном і отримує 2 тис. гривень як внутрішні переселенці.
Ще майже 10 тисяч значаться як померлі, але їм продовжують виплачувати гроші.
Ще у 60 тис. осіб знайшли помилки в реєстрі. Наприклад, коли батько і мати подали на виплати тим самим дітям.
Загалом виплати для переселенців отримують 2,6 млн осіб.


