·1 хв читання · 114 слів·👁 36.4K↗ 590
«У Києві зʼявиться сквер імені Голди Меїр.
Плануємо його відкрити влітку цього року. На знак вшанування памʼяті та здобутків Голди Меїр - видатної міжнародної діячки, яка народилася в Києві, однієї із засновників держави Ізраїль» © Кличко
І правда, чому б не відкрити сквер засновниці держави, яка не визнає Голодомор, бо вважає що вона має монополію на геноцид і статус жертви? Яка відмовилася допомогти українським біженцям і тримає наших людей в принизливих умовах в аеропортах коли ті прилітають в країну з різноманітних потреб? Яка лупиться в дьосна з російською владою і сахається українських делегацій та візитів як чорт ладану?
Як же заїбало це плазування перед абсолютно НЕдружньою до нас державою і народом це просто кошмар



