💥Час хороших новин про вдалу операцію МСпротиву.
Селище Гранітне. те саме, про яке всі в курсі через залізницю. В закинутих хатах біля цвинтаря русня розмістилася сама та примудрилась розмістити склад БК. Без посиленої охорони.
Росіяни, які там стоять - дуже скучають та мріють про жіночу увагу по чатікам. Що й треба. Ми через Маріупольський Спротив очарували, а потім “прикупили” одного росіянина. 10 тисяч гривень через кріпту і він дві ночі назад підпалив склад БК. Розвіяв свою скуку, похизувався омріяної коханої.
То в ночі гахнуло так,що аж двері в хатах по селу повиривало та вигоріло пів кладовища.
📍Думаю, OSINTи легко побачать це через супутники тут👉 47.462065, 37.863000
Бо фоток не буде зі зрозумилих безпекових причин
Хорошо. Сумно буде, якщо в росіян і спраді на лінії фронту заберуть телефони. Бо їх любов до уваги українських жінок робить ну мега корисну справу.



