TGArchive
·1 хв читання · 98 слів·👁 38.2K122

🤓 А ми продовжуємо формувати здоровий імідж героїв нації. Вашій увазі представляються:

1. Довбойоби, які палять військові машини за гроши в тумбачкє від ФСБ - гєроічєскіє краснознамьонниє партізанє, коториє нє за Россію, о нєт, і ми тоже нє за Россію, і на русскіх даже нє работают, но протів Зєлєнского, самі рєшилі паліть машини з ідєйних міркувань;

2. ВЛКшники, які беруть на лапу - Шиндлєри нашево врємєні, коториє, руководясь альтруізмом, прячут тисячі простих єврєйскіх укрáінскіх дєтєй от загрєбущіх лап мєстного гєстапо.

Мені аж прям цікаво стає, які наступні успішні і результативні іміджа, коториє всколихнут нацию, запропонує нам кацап. Бабушку-протодьякона-Дмітрука-зажизньпротівнєжиті-янєрусскій?

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу