TGArchive
·1 хв читання · 103 слова·👁 35.0K260

Волгоградський маніяк, який у 2014 році вбив товариша по чарці та з'їв його серце, повернувся додому з "сво".

Дмитро Малишев скоїв жорстоке вбивство, вдаривши жертву гвоздодером, після чого ножем вирізав серце, приготував його з овочами і з'їв. Цей моторошний процес він зняв на камеру, коментуючи: "Смажимо людське м'ясо. Ось воно сердечко". Малтшев також намагався нагодувати приготованою стравою свого кота.

За це жахливе вбивство і низку інших злочинів він був засуджений до 25 років позбавлення волі. Однак, під час перебування в колонії Малишев уклав контракт з міноборони рф і відправився воювати. За інформацією російських ЗМІ, він повернувся в рідне село під Волгоградом через поранення.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу