TGArchive
·1 хв читання · 150 слів·👁 36.9K28

👢Так, пацикі і пацанеси, серйозна розмова:

1. Гіфки в заручниках і не будуть розблоковані, поки не буде зібрано 216 тисяч (це десь третина збору)

2. Зібрати лишилося на даний момент ~529 тисяч. Тобто, 10,5к донатів по 50 гривень. Це якби всі, хто побачив цей пост (на момент написання даного) закинули всього по 50 гривень - ми б закрили збір. Ми вже навіть халяви підвезли на збір, ну давайте піднатиснемо-то, йопт.

3. Хто не закине гроші той Едік Коваленко торсіонний підарас. Не існує маленьких донатів, тільки байдужість до Сил Оборони України. А ви ж не байдужі? 😉

Мені здається, це цілком валідні аргументи. Донатьте, сонечки 🏃

Участь у розіграші беруть усі донати кратні 50 на моно. Головний приз - кекофлоу на 800 Вт, щоб ви могли срати у коментарях під час блекаутів.

🔗Посилання на банку
https://send.monobank.ua/jar/6UndpEuhFq

PayPal: oldishop18@gmail.com

📩Поповнити конверт через Приват24
https://www.privat24.ua/send/cwg74


П О Д Н А Ж М Ь О М

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу