·1 хв читання · 126 слів·👁 6.0K↗ 8
Ось це машина, на яку ми робили збір десь півроку тому і тоді ж придбали.
Але це, так би мовити, тільки обгортка. Пиздець у тому, що в двигун влетів уламок і через це ремонт став просто пездонутися який дорогий. Плюс збираємо на РЕБ для неї ж, аби хоча б трохи мінімізувати дронову загрозу.
Ми знайшли підходящий двигун, але його для нас тримати довго ніхто не збирається, бо війна війною, а бізнес є бізнес. Як ви розумієте, двигун треба на позавчора, у нормальному стані та не за всі гроші світу.
Тому, любі друзі, давайте піднатиснемо.
Не існує маленьких донатів, ваші 10-20-50 гривень важливі. Не проходьте повз, не будьте байдужими.
Банка:
https://send.monobank.ua/jar/6UndpEuhFq
Конверт: https://www.privat24.ua/send/cwg74


