TGArchive
·1 хв читання · 150 слів·👁 26.1K29💬 23

🤯 Який Альянс, ало?

Ти орк. І навіть Достоєвскій, Чєхов і вєлікая культура цього факту не змінять.

І корьожит тебе від цього. Бо спочатку ж було "ну і шо, шо я орк, оркі в Вахє крутиє 😎".

А тепер що? Подумав заднім числом назватись "Альянс", це типу ніхто не помітить і потім, хуяк, ми Альянс, а всє, кто протів нас - Орда? І отак Зєлємскій ваш, ой, наш (агонія) - сам орк уже? А я нє орк, я Альянс.

Ага, щас. "Альянс (Трамп+Путін)" в них в лаптях, треба ж таке.

А по суті раскладушки, то да, да, Трамп очєнь хочєт встрєтіться с Путіним, і вот он такой хітро обставіл Зєлємского, чтоби встрєтітся с Путіним. Поетому Путін нє поєхал в Стамбул (он всьо знал). А єщьо он юріст, сістємний чєловєк, государствєннік і вообщє вєлікая еліта, єму нє с рукі туда єздіть. Знаєм і пам'ятаєм, нічого іншого, в принципі, і не очікували

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу