TGArchive
·1 хв читання · 62 слова·👁 26.9K53💬 34

В Угорщині очільник фракції «Фідес» (партії влади) Мате Кочиш заявив про виявлення двох «українських шпигунів».

Один зі “шпигунів” – Роланд Цебер, якого Кочиш назвав «нелегальним співробітником української розвідки». Політик стверджує, що Цебер протягом тривалого часу активно вибудовував зв’язки з представниками угорської опозиції.

Другий так званий “шпигун” – Іштван Голло, який начебто під час своєї діяльності в Угорщині співпрацював з українською військовою розвідкою.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу