·1 хв читання · 62 слова·👁 26.9K↗ 53💬 34
В Угорщині очільник фракції «Фідес» (партії влади) Мате Кочиш заявив про виявлення двох «українських шпигунів».
Один зі “шпигунів” – Роланд Цебер, якого Кочиш назвав «нелегальним співробітником української розвідки». Політик стверджує, що Цебер протягом тривалого часу активно вибудовував зв’язки з представниками угорської опозиції.
Другий так званий “шпигун” – Іштван Голло, який начебто під час своєї діяльності в Угорщині співпрацював з українською військовою розвідкою.
