TGArchive
·1 хв читання · 141 слово·👁 35.3K218💬 127

Чудіщє висралося. Трамп: Я завжди мав дуже хороші стосунки з В.Путіним із Росії, але щось з ним сталося.

Чудіщє висралося.

Трамп: Я завжди мав дуже хороші стосунки з В.Путіним із Росії, але щось з ним сталося. Він абсолютно ЗБОЖЕВОЛІВ! Він без потреби вбиває багато людей - і я маю на увазі не тільки солдатів. По містах України запускають ракети й дрони - без жодної причини.

Я завжди казав, що він хоче ВСЮ Україну, а не лише її частину, і, можливо, я виявився правим. Але якщо це так, це призведе до краху Росії! Так само і президент Зеленський не робить своїй країні жодної послуги тим, як він висловлюється. Все, що він каже, тільки створює проблеми. Мені це не подобається - і це краще припинити.

Це війна, яка ніколи б не почалася, якби я був президентом. Це війна Зеленського, Путіна і Байдена, а не «Трампа». Я лише намагаюся загасити великі й огидні пожежі, які були розпалені через страшну некомпетентність і ненависть.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу