🥱 О, та невже? То ви типу вирішили не чекати місяць-другий-піврочку для пристойності, а вже запуска…
🥱 О, та невже? То ви типу вирішили не чекати місяць-другий-піврочку для пристойності, а вже запускаєте цю дебільну мульку з "запад сліваєт %username%" щодо Свириденко? От прям не встигли призначити, як вже слівают?
А сенс? Ну от проєбетесь знову, ніхто нікого не сольйот - і що тоді? Нагадую, що слівают в кулуарах: Зєлємского - з другого дня повномасштабки, Єрмака - з дня створення Лєгітімного, Сирского - десь роки 2, Буданова - 3 роки, Залужного - теж рочки 2, бо агонія і развал рєжима, і там для вас було повним сюрпризом, коли слілі не через агонію і развал рєжима.
Ваша, блять, єдина робота - насрать хохлу в голову. Хохол має з засраной головой від вашого чтіва бігти разрушать дєржавний будуй, обьявлять кієвску народную рєспубліку і так далі по списку. Хохол не має читати це бездуховне гівно і гигикати з хуторянським "о, єбать, знову слівают, та невже?". Бо коли хохол робить так, а не разрушає державний будуй - то ви проєбались, господа офіцери. Робота ні к чєму, гроші просрані. Треба ж думати трохи

