TGArchive

Український Наступ | #УкрТг ∆

@ukrnastup127.1K підписників
Боремося на громадсько-мемних фронтах інформаційної війни з 2014-го
Коментувати мовою РФ заборонено


По всім питанням @proponuy_un_bot


Твіттер

twitter.com/ukrnastup


Oбіцяні патреон та buy me a coffee:

bmc.link/nastup2014

patreon.com/user?u=87684186
📄107.0Kпостів в архіві
👁2492.2Mпереглядів
21.7Mрепостів
💬561.6Kкоментарів
📊23.3Kсередніх переглядів
🗓9 р.архів лип. 2016 р. — вер. 2025 р.

Пости за 21 Кві 2019

84 публікацій
пост

Їдемо в австралію

👁 6.1K

рагулі і діяспора рятую Вкраїну милу

👁 7.0K

#прєдложка

👁 6.5K
пост

Нажаль в нас лапки 😿

👁 6.1K
пост

А це український нарід намагається побудувати соборну і сильну Україну

👁 6.2K
·відео👁 6.3K

🏳️‍🌈🏳️‍🌈🏳️‍🌈💦💦💦

👁 6.2K
👁 6.2K
👁 6.4K
👁 6.3K

ГеNій націонал-расіал-барбовал-олігархату Zалишився єдиним багатостроковим.

👁 6.3K
пост

Нагадуємо, що ми НЕ ФАШИСТИ, твердо і чітко

👁 6.0K
пост

НАРЕШТІ ПРЕЗИДЕНТОМ СТАВ СПРАВЖНІЙ ФАШИСТ

👁 5.9K
·відео👁 6.2K
пост

ЗІГА ЗАГА ОЙ ОЙ

👁 5.8K

Ким стає порохобот що втратив свого гетьмана? Він стає Рошеніном.

👁 8.4K
пост

нагадуємо, що в першому турі наш підписник запилив бота, який дозволяв відслідковувати зміни в режимі реального часу. бот оновлений і тепер показує результати другого туру

👁 5.8K
пост

6.8% протоколiв 917706 голосiв 2.29% бюлетеней недiйснi Зеленський Володимир - 72.25% (663133 голосiв) Порошенко Петро - 25.44% (233488 голосiв)

·↱ репост👁 6.0K

На випадок найгіршого в нас є свій склад. Якщо трішки економити, солодощів вистачить приблизно на 4-5 років.

👁 6.1K
пост

У нас було 4 регіональних чати, сотень 9 рачків, кілька десятків тисяч листівок, рошен і нескінченна безліч цукерок всіх сортів і забарвлень, а також любов до батьківщини, гетьмана, червоно-чорного і жовто-блакитного стя…

👁 6.3K
👁 7.0K
пост

офтоп, малороси, будете розводити зраду і всепропальщину в чатах — не ображайтеся на бани

👁 6.0K
👁 5.9K
👁 7.9K
пост

Музична пауза на УН

👁 6.0K

Давайте полюбуємось на обстріл Донецька. В останній раз.

·відео👁 6.7K
👁 6.0K

Блядь обідно то як. Гетьман пробач, ну просто це хіхли.. хіхли.. Їхню долю не змінити. Їхня доля це страждання, журба і зрада. Не засмучуйся. Вибач, якщо зможеш, будь ласка.

👁 7.4K

СКОРО... ВО ВСЕХ ЧАТАХ МАЛОРОССИИ

👁 5.9K

fix

👁 5.9K

Сторіс каналу

Незабаром
ukrnastup
ukrnastup
ukrnastup
ukrnastup
ukrnastup
ukrnastup
ukrnastup
ukrnastup