Український Наступ | #УкрТг ∆
Коментувати мовою РФ заборонено
По всім питанням @proponuy_un_bot
Твіттер
twitter.com/ukrnastup
Oбіцяні патреон та buy me a coffee:
bmc.link/nastup2014
patreon.com/user?u=87684186
Пости за 21 Кві 2019
84 публікаційЇдемо в австралію

рагулі і діяспора рятую Вкраїну милу

#прєдложка
Нажаль в нас лапки 😿
А це український нарід намагається побудувати соборну і сильну Україну

🏳️🌈🏳️🌈🏳️🌈💦💦💦




ГеNій націонал-расіал-барбовал-олігархату Zалишився єдиним багатостроковим.
Нагадуємо, що ми НЕ ФАШИСТИ, твердо і чітко
НАРЕШТІ ПРЕЗИДЕНТОМ СТАВ СПРАВЖНІЙ ФАШИСТ
ЗІГА ЗАГА ОЙ ОЙ

Ким стає порохобот що втратив свого гетьмана? Він стає Рошеніном.
нагадуємо, що в першому турі наш підписник запилив бота, який дозволяв відслідковувати зміни в режимі реального часу. бот оновлений і тепер показує результати другого туру
6.8% протоколiв 917706 голосiв 2.29% бюлетеней недiйснi Зеленський Володимир - 72.25% (663133 голосiв) Порошенко Петро - 25.44% (233488 голосiв)

На випадок найгіршого в нас є свій склад. Якщо трішки економити, солодощів вистачить приблизно на 4-5 років.
У нас було 4 регіональних чати, сотень 9 рачків, кілька десятків тисяч листівок, рошен і нескінченна безліч цукерок всіх сортів і забарвлень, а також любов до батьківщини, гетьмана, червоно-чорного і жовто-блакитного стя…

офтоп, малороси, будете розводити зраду і всепропальщину в чатах — не ображайтеся на бани


Музична пауза на УН
Давайте полюбуємось на обстріл Донецька. В останній раз.


Блядь обідно то як. Гетьман пробач, ну просто це хіхли.. хіхли.. Їхню долю не змінити. Їхня доля це страждання, журба і зрада. Не засмучуйся. Вибач, якщо зможеш, будь ласка.

СКОРО... ВО ВСЕХ ЧАТАХ МАЛОРОССИИ

fix