Український Наступ | #УкрТг ∆
Коментувати мовою РФ заборонено
По всім питанням @proponuy_un_bot
Твіттер
twitter.com/ukrnastup
Oбіцяні патреон та buy me a coffee:
bmc.link/nastup2014
patreon.com/user?u=87684186
Пости за 4 Сер 2023
108 публікаційРосійські ЗМІ пишуть, що до танкера висуваються рятувальники. Про міст поки інфи внятної нема.

Він вас попереджав...
Нагадуємо, на хвилі ночі довгих нахрюків. Топова темка.
⚡ Кримський міст роз'єбенено! У серпні виходить найбільш релаксова гра для будь якого українця! Сторінка в стім 25% від прибутків йде на контрнаступ ✙ P. S. Додавайте у вішлисти, це покаже алгоритмам стіма шо гра цікава…

А могло і нє бить...

😍 Так, це ймовірно хрюканина, інакше б фото з'явилося раніше апд. фото 2019 року

😢😢😢😢

Танкер СІГ не може рухатися, затоплено машинний зал😁😁😁😁

Сурс:

)
👁🐽👁 Де нахрюки? Вмикайте світло на мосту, підораси русняві

Сігарєтку?

Червоним по білому написано 🤦🏻

⚡️РИА Новости повідомляє, що танкер відправився на дозаправку крейсера "Москва"

Пишуть що таки в'єбали танкер SIG а чому не хайль але пруфів поки як завжди ніц

Романов, нахуй сфоткав стоячий хуй на фоні мосту?
🫠
На крымском мосте стоит офицер и смотрит в бинокль на водную гладь. Вдруг он замечает надводный дрон, идущий прямо в мост. Офицер зовет рядового: - Рядовой, пойди к охране и отвлеки их, чтобы никто панику не поднял. Рядо…

⚡️⚡️Керч
Термінова заява ППО Криму: /goko_4orta

Вірю, ну як тут не вірити

Ну якщо підовка саабщаєт, що нічого не було - значить точно було😉
Збір закрито, усім дякуємо💅

Вірю, я повірив
Анекдот про боцмана і торпеду знаєте?