Український Наступ | #УкрТг ∆
Коментувати мовою РФ заборонено
По всім питанням @proponuy_un_bot
Твіттер
twitter.com/ukrnastup
Oбіцяні патреон та buy me a coffee:
bmc.link/nastup2014
patreon.com/user?u=87684186
Пости за 15 Сер 2025
152 публікацій

Власне, якщо підсумувати: Трампиня сказав що по "ключєвому пункту" домовленостей нема, але вони спробують і обов'язково ще раз побачаться. Позорисько
Давайте подякуємо Оресту Борукві за ахуєнний стрім. Він найкращий і всі йому заздрять
Ах, ну да
На що ми витратили декілька годин сну?
Сука як жалюгідно
Сподіваюсь по дорозі до москви рижу мавпу зафрендліфаєрить чеченське ппо
Два старих пукана домовились не казати прямо шо обісралися і не домовилися лол чи шо
НІХУЯШЕНЬКИ
По суті не було сказано ніхуя
Ох сука лол, Пітун який не вміє в англійську запросив Трампа у Москву
БАБКІ БАБКІ СУКА БАБКІ Шоб ти здох син бляді
Знову про бізнес, син собаки
Сука старі пердуни блядь поєбіться вже
Ключові та конкретні тези з промови пині станом на даний момент: - - - - -

я єбу

Я єбу шо він меле 🚬
⚡️⚡️⚡️⚡️ПОЧАЛОСЯ Дивитися в ТГ: Дивитися в Твіч: Збір на зсу:

🧑🎤

ПОЛСКА ПАМЕНТА
Блядь заєбали яйця м'яти я спати хочу сука діди єбані
Посол РФ в США заявив, що розмова Трамп-Путін була в позитивному тоні, але прориву немає і бути не може.



⚡️⚡️⚡️Переговори путіна і Трампа завершились. Скоро має початись прес-конференція Дивитися в ТГ: Дивитися в Твіч: Збір на зсу:

Дякую, що ви тут. Принаймні знатиму, що не я один це позорисько дивлюсь. Ви найкращі.
Хто не спить атмєтку дайте

👌