TGArchive
·1 хв читання · 75 слів·👁 81

🛩У Києві розгорівся скандал довкола демонтажу літака радянського зразка

Про демонтаж літака МіГ-17, що знаходився на подвір’ї столичної школи №5 на вулиці Садово-Ботанічній, повідомила депутатка Київради Алла Шлапак.

Багато хто позитивно сприйняв новину про демонтаж МіГ-17, однак були й такі, що висловили незгоду. Дехто зауважив, що літак можна було передати до Державного музею авіації імені Антонова.

У музеї заявили, що демонтований пам'ятник-літак мав історичну цінність та що залюбки прийняли б його.

Підпишіться на УП. Культура

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу