·1 хв читання · 72 слова·👁 174.6K↗ 279
Post 718904
Сьогодні День Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Я дякую за внесок у захист суверенітету України, за стабільний зв'язок, починаючи з перших днів повномасштабного російського вторгнення.
Привітав військовослужбовців Держспецзв’язку з професійним святом і відзначив їх державними нагородами, а також вручив погони генерал-майора керівнику ДССЗЗІ Олександру Потію. Серед них ті, хто перехоплюють «шахеди» та керують дронами, забезпечують зв’язок для держави та Сил оборони й посилюють кібербезпеку України.
Дякую за службу Україні!
