TGArchive
·1 хв читання · 45 слів·👁 8.8K15

Українські бренди запускають колаб на збір коштів для арта

Якщо б кожен український бренд робив відрахування на збори, ми б закривали їх швидше та більше. Реальний приклад нижче ⬇️

Колаба: TUR WEAR та ББС 3-ої штурмової 🇺🇦

Ось що вийшло, годний шмот, покупаєш будь що з колекції - автоматично донатиш.
Прибуток на збір "АРТАТРОЩА"

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу