·1 хв читання · 86 слів·👁 22.1K↗ 154💬 111
Партія Капітуляції зараз моралізаторствує, як завжди.
Втім, такі моменти після атак потрібні не лише для того, аби оплакувати загиблих. Але і для того, щоби чітко бачити хто користається з цих трагедій всередині українського інфопростору, натягуючи свої ІПСО проти держави замасковані в «крайнє людинолюбство».
«Не бачу підстав тішитись що Орєшнік маже мимо…» ну яка ж тупа підарасіна.
Не дарма працював з російським політтехнологом-євразійцем Семеном Ураловим, не дарма. І в 2014 році агітував проти мобілізації до лав ЗСУ, називаючи її геноцидом, теж не дарма.
«Все має свою калькуляцію».
