TGArchive
·1 хв читання · 86 слів·👁 22.1K154💬 111

Партія Капітуляції зараз моралізаторствує, як завжди.

Втім, такі моменти після атак потрібні не лише для того, аби оплакувати загиблих. Але і для того, щоби чітко бачити хто користається з цих трагедій всередині українського інфопростору, натягуючи свої ІПСО проти держави замасковані в «крайнє людинолюбство».

«Не бачу підстав тішитись що Орєшнік маже мимо…» ну яка ж тупа підарасіна.

Не дарма працював з російським політтехнологом-євразійцем Семеном Ураловим, не дарма. І в 2014 році агітував проти мобілізації до лав ЗСУ, називаючи її геноцидом, теж не дарма.

«Все має свою калькуляцію».

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу