TGArchive
·1 хв читання · 66 слів·👁 7.8K23💬 8

Голова Північнокорейської розвідки в Москві на зустрічі з Шойгу на полях тамтешнього безпекового форуму.

https://t.me/asianomics/6254

Не переплутайте, Шойгу це той що справа.

Але загалом добре звучить на тлі інших сигналів з Москви. Вибір на користь КНР та партнерів Китаю стає все більш виразним, публічними просувачами чого і залишаються такі люди як Шойгу та Лавров. Домовленості зі США - уявний контур який має все менше шансів на реалізацію.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу