TGArchive
·1 хв читання · 176 слів·👁 3.0K16💬 45

Що ж ти будеш робити з Росією, знову спитаєте ви, якщо не хочеш бомбити? Будеш скидувати на парашутах твори гуманістів?

Приблизно так, скажу я, але я вважаю, що покращити Росію дозволить старе добре роздроблення імперії. Типу як у 1991 році. Треба дати змогу усім цим формування всередині РФ піти пожити окремо. Звичайно, знайдеться ще якась Білорусь, яка знову захоче в лоно хижака, але цілком вірогідно будуть якісь нові балтійські країни, які підуть своїм шляхом, можливо якась нова Україна, яка через страждання буде пробивати свій власний шлях, а ослаблена Москва вже не зможе робити так багато біда. Прямо як нинішня РФ робить значно менше біди порівняно з СРСР.

Тому, якби я був якимось "Богом" з тієї самої книжки Стругацьких, я б працював у цьому напрямку. Але, насправді, конкретно зараз нам, як Україні, нині важливіше встояти на ногах і бути сильними, за можливості допомагаючи Росії розвалитися, але не будувати всю свою політику навкого цього. Скажемо так, це наша далекосяжна мета для виживання.

І загалом, знаєте, мені здається це навіть мета простіша, ніж вирішити арабське питання в Секторі Газа.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу