TGArchive
·1 хв читання · 42 слова·👁 1.8K7

У києві відбувся марш рівності поліція ізолювала мітинг

🏳️‍🌈 Уперше з 2021 року у Києві відбувся Марш рівності. Його учасники пройшли не більше ста метрів однією з центральних вулиць біля станції метро.

Організатори маршу обурилися, що поліція "ізолювала" мітинг, але дозволила пройти ходою противникам ЛГБТК. Дивіться, як відбувалися обидві акції.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу