·1 хв читання · 119 слів·👁 1.8K↗ 1
В ОП пояснили, чому не всі долучилися до декларації саміт
Заступник керівника Офісу президента України Ігор Жовква пояснив, чому деякі країни з учасників "саміту миру" в Швейцарії не долучилися до заключної декларації зустрічі.
"Різні причини у кожної країни. Десь це вимагає процедур - в одній із країн це має бути навіть рішення парламенту. У певних країн були представники такого рівня, що не могли ухвалювати такі рішення", - пояснив Жовква, цитує агенція "Укрінформ".
За словами посадовця, не всі міністри закордонних справ могли ухвалювати рішення приєднатися до комюніке і тепер мають звернутися до керівництва своїх держав.
Також Жовква наголосив, що участь Росії у наступному подібному саміті можлива лише за умови, що вона припинить порушувати Статут ООН і не говоритиме мовою ультиматумів.