·1 хв читання · 38 слів·👁 2.0K↗ 2
Пацієнтка охматдиту згадує як врятувалася після ракетного удару
"Від страху почала піднімати стелю, яка впала… Але не змогла підняти", - згадує перші хвилини після ракетного удару РФ по "Охматдиту" пацієнтка Соломія.
16-річна дівчинка має вроджену ниркову недостатність та перебувала в лікарні на гемодіалізі. Їй пощастило врятуватися.