TGArchive
·1 хв читання · 38 слів·👁 2.0K2

Пацієнтка охматдиту згадує як врятувалася після ракетного удару

"Від страху почала піднімати стелю, яка впала… Але не змогла підняти", - згадує перші хвилини після ракетного удару РФ по "Охматдиту" пацієнтка Соломія.

16-річна дівчинка має вроджену ниркову недостатність та перебувала в лікарні на гемодіалізі. Їй пощастило врятуватися.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу