TGArchive
·1 хв читання · 47 слів·👁 2.3K2

❗️Померла дитина, яка була в "Охматдиті" під час ракетного удару РФ 8 липня - міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко

"На жаль, маємо першу дитячу жертву... Помер маленький хлопчик, який на момент ракетного удару перебував у критичному стані в реанімації", - написав Ляшко на своїй сторінці у Facebook.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу