·1 хв читання · 67 слів·👁 46.9K↗ 57
👨🔧🏭 Кулеба заявив, що Київ повільно готується до опалювального сезону.
"Темпи Києва у підготовці до опалювального сезону не відповідають ані рівню загроз, ані обсягу державного фінансування. Наступна зима – не "колись потім". До неї залишилося сім місяців"
– зазначив міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба.
Він наголошує, що місто має негайно перейти до укладення контрактів, визначення підрядників, підготовки майданчиків, підключення до мереж та запуску резервної генерації
