TGArchive
·1 хв читання · 44 слова·👁 3.6K15

Угорщина повернула ощадбанку 40 млн доларів і золото

🇭🇺💰 Угорщина повернула кошти та цінності Ощадбанку, які угорські спецслужби конфіскували разом з інкасаторськими автомобілями в березні.

Ідеться про готівку й банківські метали – 40 млн дол., 35 млн євро та 9 кг золота.

Зеленський нагадав, що тоді угорська сторона неправомірно затримала українських інкасаторів

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу