TGArchive
·1 хв читання · 44 слова·👁 41.3K116

В Україні зафіксували перший випадок інфікування новим підвидом штаму «Omicron» XBB.1.5.

Першим носієм стала людина із Сумщини, котра не пройшла курс вакцинації проти COVID-19.

ВОЗ запевняє, що XBB.1.5 не має специфічних мутацій, які б могли робити його більш небезпечним, ніж інші штами.

МОЗ України.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу