TGArchive
·1 хв читання · 18 слів·👁 42.3K212

Ще дві обленерго оштрафували через несправедливі відключення електроенергії.

Йдеться про "ДТЕК Одеські електромережі" та "ДТЕК Київські електромережі".

НКРЕКП.

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу