·1 хв читання · 18 слів·👁 42.3K↗ 212
Ще дві обленерго оштрафували через несправедливі відключення електроенергії.
Йдеться про "ДТЕК Одеські електромережі" та "ДТЕК Київські електромережі".

Йдеться про "ДТЕК Одеські електромережі" та "ДТЕК Київські електромережі".