TGArchive
·1 хв читання · 94 слова·👁 14.1K59

Дещо застаріла мапа автомагістралей Європи.

Назвати Одеську чи Житомирську трасу автомагістраллю - клоунада. Це дороги з небезпечними наземними переходами та лівими поворотами через усю дорогу.

Після війни треба буде не лише відновлювати зруйновані мости та дороги, а і будувати нові, швидкісні автомагістралі до Європи. Оскільки ми інтегруємося до Європейського ринку і на Заході країни розгорнеться нова індустріалізація, що потребуватиме нового рівня розвитку інфраструктури.

Єдине, що зможе забезпечити фінансування для наздоганяючого ремонту та розвитку - автомобілізація, залучення приватного капіталу та кредитних коштів. Автомобілізація дозволить держбюджету знизити податкове навантаження через скасування субвенцій до Дорожнього фонду.

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу