TGArchive
·1 хв читання · 77 слів·👁 14.4K31

Україні катастрофічно бракує мостів через дніпро

Україні катастрофічно бракує мостів через Дніпро. Їх бракує як і поза містами, у рамках автомагістралей, так і у самих містах. Далеко за прикладом йти не треба - київські мости.

А ще можна згадати місто Кременчук, розділений Дніпром. Там всього один 1+1 міст.

А ще є Запоріжжя. Нові мости - це не лише покращення для умовних автомобілістів, це і можливість прокласти нові маршрути громадського транспорту у тому числі. Без дурнуватих об'їздів, на які витрачається пальне і час.

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу