TGArchive
·1 хв читання · 140 слів·👁 15.4K175

Маємо ознаки світової рецесії.

Акції FedEx впали більш ніж на 20% під час торгів у неробочий час у п'ятницю. За даними FactSet, якщо тенденція збережеться, це стане найбільшим одноденним падінням акцій принаймні з кінця 1984 року. Це більше, ніж падіння на 16% у Чорний понеділок 1987 року.

Конкурент UPS впав більш ніж на 7% на премаркеті. Акції великих європейських конкурентів FedEx, таких як Deutsche Post і Royal Mail , впали в п'ятницю, додавши до вже зростаючих втрат цього тижня.

Інвестори все більше бояться, що світова економіка прямує до рецесії. Компанії-доставники — це славетна канарка у вугільній шахті для економіки. FedEx попередила про втрату прибутку на 500 мільйонів доларів США, в тому числі в європейських операціях, що є ознакою того, що енергетична криза там пригнічує діяльність.

В США теж виручка впала. Що каже про нездорові тенденції і в американській економіці.

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу