Маємо ознаки світової рецесії.
Акції FedEx впали більш ніж на 20% під час торгів у неробочий час у п'ятницю. За даними FactSet, якщо тенденція збережеться, це стане найбільшим одноденним падінням акцій принаймні з кінця 1984 року. Це більше, ніж падіння на 16% у Чорний понеділок 1987 року.
Конкурент UPS впав більш ніж на 7% на премаркеті. Акції великих європейських конкурентів FedEx, таких як Deutsche Post і Royal Mail , впали в п'ятницю, додавши до вже зростаючих втрат цього тижня.
Інвестори все більше бояться, що світова економіка прямує до рецесії. Компанії-доставники — це славетна канарка у вугільній шахті для економіки. FedEx попередила про втрату прибутку на 500 мільйонів доларів США, в тому числі в європейських операціях, що є ознакою того, що енергетична криза там пригнічує діяльність.
В США теж виручка впала. Що каже про нездорові тенденції і в американській економіці.
@OstanniyCapitalist

