·1 хв читання · 58 слів·👁 14.5K↗ 52
Канарка перша відкидає копита в шахті, якщо з'являються гази. Це сигнал небезпеки.
Поштові сервіси заробляють на руху товарів. Якщо їх виручка падає, значить економіки сповільнюються.
Катастрофічного нічого немає. Але спад може бути. Шо поробиш ) ? Одна з причин спаду - спроба ФРС укріпити долар. Халявних грошей все менше.
Але це потрібно для оздоровлення. Інфляція занадто висока.
@OstanniyCapitalist

