TGArchive
·1 хв читання · 58 слів·👁 14.5K52

Канарка перша відкидає копита в шахті, якщо з'являються гази. Це сигнал небезпеки.

Поштові сервіси заробляють на руху товарів. Якщо їх виручка падає, значить економіки сповільнюються.

Катастрофічного нічого немає. Але спад може бути. Шо поробиш ) ? Одна з причин спаду - спроба ФРС укріпити долар. Халявних грошей все менше.

Але це потрібно для оздоровлення. Інфляція занадто висока.

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу