TGArchive
·1 хв читання · 29 слів·👁 14.3K97

Мобікам з ОРДЛО вже всучують гаубиці д-1 43 року

Нещодавно поступала інфа, що у них заберуть д 20 і д 30, а передадуть д1. Менш точну, менш далекобійну

@OstanniyCapitalist

Відкрити в Telegram
Повернутись до каналу