·1 хв читання · 29 слів·👁 14.3K↗ 97
Мобікам з ОРДЛО вже всучують гаубиці д-1 43 року
Нещодавно поступала інфа, що у них заберуть д 20 і д 30, а передадуть д1. Менш точну, менш далекобійну
@OstanniyCapitalist
Нещодавно поступала інфа, що у них заберуть д 20 і д 30, а передадуть д1. Менш точну, менш далекобійну
@OstanniyCapitalist